Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

“Endüstriyel Yazılım Konferansı’’ yapıldı

0 96

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Teknoloji ve İnovasyon Topluluğu, ERP Committee Turkey işbirliği ile Merkez Yerleşkemiz’de yer alan 15 Temmuz Konferans Salonu’nda “Endüstriyel Yazılım Konferansı’’ etkinliğini gerçekleştirdi.

Endüstriyel Yazılım Konferansına ERP Committee Turkey Başkanı Göker Sarp, Katipoğlu Danışmanlık ve Sistem Mühendisliği’nden Y. Yağmur Katipoğlu, Milenyum Danışmanlık’ tan Sinan Berkdemir ve Kenan Berkdemir, ORACLE’ı temsilen ERA Consulting Services’ten Satış ve İş Geliştirme Direktörü Bora Bilen, Ecostar Combustion Systems Bilgi İşlem Yöneticisi Emre Kenan katıldı.

- Reklam -

Konferansta ‘ERP nedir?’, ‘Geçmişten günümüze ERP yazılımlarının gelişimi ve ERP seçiminde dikkat edilmesi gerekenler’, ‘Depo Yönetim Sistemleri’, ‘Yapay Zeka ve İş Uygulamaları’, ‘MES kavramı’, ‘ERP sistem kurulumunda firma ve çalışan beklentileri’, ‘ekip oluşturma’, ‘kurulum aşamasında karşılaşılan sorunlar’, ‘devreye alma ve test aşamaları’ ile mezunlardan beklenenlerin neler olduğu konularına değinildi.

Etkinliğe katılan akademisyenler ve öğrencilerin yönelttiği soruları yanıtlayan katılımcılar, Teknoloji ve İnovasyon Kulübü’nün çalışmalarına dair bilgiler alarak, memnuniyetlerini dile getirdiler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More