DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Emniyetten farkındalık çalışması

Yayınlanma Tarihi : Google News
Emniyetten farkındalık çalışması
reklam

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine yönelik kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve özel sektörler ile iş birliği çalışması gerçekleştirdi.

Tersaneler Bölgesi’nde Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Tersan Tersanesi destek ve katılımları ile kurum personel ve çalışanlarına yönelik En İyi Narkotik Polisi Anne ve Kadına El Kalkamaz projeleri amaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim faaliyetleri düzenlendi.

Narkotik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince görsel sunumlar eşliğinde 10 ayrı faaliyet ile bin kişilik personel ve çalışana yönelik En iyi Narkotik Polisi Anne ve KADINA EL KAL-KA-MAZ sloganı ile UYUMA ve KADES uygulaması hakkında eğitim ve farkındalık faaliyetleri düzenlendi.

Eğitim programları içerisinde; proje tanıtım videoları ile KADES uygulaması, UYUMA aplikasyonu tanıtım, kurulum videosu izlenimleri proje el broşürleri dağıtımları ile bilgilendirme ve farkındalık faaliyetleri gerçekleştirildi.

Emniyet yetkilileri, toplumun huzur ve güvenliği, sağlıklı yarınlar için bahse konu hususlarda kurumlar arası iş birliği çalışmaları sürdürüleceklerini kaydetti.

reklam