Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Dönmez amacımız; play-off’a en üst noktadan girmek

0 13
Ligin ilk yarısında son 5 haftada aldığı seri galibiyetlerle play-off potasına tutunan ve çıkış yakalayan Semt77 Yalovaspor Basketbol’da Genel Menajer Murat Dönmez, önemli açıklamalar yaptı. Amaçlarının; play-off’a en üst noktadan girmek olduğunu belirten Dönmez, ikinci yarı için bu hafta içerisinde kadrolarına en az bir oyuncu dahil edeceklerini dile getirdi.
Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’ndeki temsilcimiz Semt77 Yalovaspor Basketbol, ilk devreyi üst üste aldığı 5 maçlık seri galibiyetle noktaladı ve bütün dikkatleri üzerine çekti. Play-off’un en güçlü adayları arasında yerini alan Yeşil-Kırmızılı takımımızda genel menajer Murat Dönmez, ikinci yarı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

‘Amacımız; play-off’a en üst noktadan girmek’

Yakaladıkları çıkışı devam ettirmek istediklerini belirten Semt77 Yalovaspor Genel Menajeri Murat Dönmez, “Maç maç ilerleyeceğiz. Seriyi yakaladıktan sonra o serinin devamı gelmezse, üst üste kazanmamızın verdiği avantajın bir anlamı yok. Amacımız; play-off’a en üst noktadan girmek” şeklinde konuştu.

‘Bir transferimiz olabilir’

Transferle ilgili de konuşan Dönmez, “Bir tane daha kısa transferimiz olabilir. Bu hafta içerisinde zaten transfer sezonu bitecek. Yerli oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor. 1-2 tane var görüştüğümüz, Süper Lig’den de olabilir kendi ligimizden de. Perşembe gününe kadar zaten transferi yapmış oluruz” ifadelerini kullandı.

‘Daha fazlasını alacağımıza inanıyoruz’

Ligin ikinci devresinde daha fazla galibiyet almayı hedeflediklerini söyleyen Dönmez, açıklamasını şöyle tamamladı: “Play-off’a ilk 5’te yer alıp saha avantajını kazanarak girmek istiyoruz. Üst turlar için daha yukarılarda bitirmeyi de hedefliyoruz. İkinci yarıda ilk devrede aldığımız galibiyetten daha fazlasını alacağımıza inanıyoruz.”
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.