Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Doğancı esnaf ziyaretine devam ediyor

0 65

CHP Merkez İlçe Başkanı Erdem DOĞANCI, şehir merkezinde düzenli olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Hem esnafın sorunlarını, sıkıntılarını dinliyor hem de Cumhuriyet Halk Partisi’nin “İktidarımızın İlk Haftasında Yapacaklarımız” isimli beyannamesini dağıtıyor.

Amaçlarının şehrin tüm esnafları ile bağ kurmak olduğunu dile getiren DOĞANCI, “ Günlük ziyaretlerimizi sınırlı sayıda tutuyoruz. Yönetici arkadaşlarımın yaptığı programlar doğrultusunda; mümkün oldukça bol vakit ayırıp, bol sohbet etmeyi tercih ediyoruz.“ dedi.

“Pandemi ve ekonomik sıkıntılar karşısında yalnız bırakılan esnafımızın, kapıdan verilen bir selam dahi hoşuna giderken; biz  çalışmalarımızı anlatmaya, dertlerini dinlemeye çalışıyoruz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz. Esnafımız ne yazık ki çok dolmuş. Sağ olsunlar, çay kahve ikram edip başlıyorlar anlatmaya..”

Ziyaretlere sıklaştırarak devam edeceklerini dile getiren DOĞANCI, ilk seçimde iktidar olacaklarını; yaşanılan sıkıntılara getirdikleri çözüm önerilerinin mutlak hayata geçeceğini dile getirdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.