Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

DEVA Merkez İlçe ziyaretlerini sürdürüyor

0 25

Demokrasi ve Atılım Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı Mustafa Sinan Patıl, İlçe Başkan Vekili Murat Karayavuz, İlçe Teşkilat İşleri Başkanı Osman Pehlivan, İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Zafer Tezbiçer, İlçe Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanı Murat Yıldız, İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Burak Üstün ve İlçe İdari ve Mali İşler Başkanı Resul Başdaş 8 Ocak Cuma Günü Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin ve TUFAG (Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği) Başkanı Aydın Altıparmak ve yönetimine ziyarette bulundu.

Yapılan ziyarette Merkez İlçe Başkanı Mustafa Sinan Patıl ve yönetimi, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamını iletti. DEVA Partisi’nin kuruluşundan, politikalarından, değer ve ilkelerinden bahsedildi. DEVA Partisi’nin Yalova’daki ilerleyişi hakkında konuşuldu. Mahalle ve belde teşkilatlanmaları kapsamında, Mehmet Şahin’den bilgiler alındı.

TUFAG Başkanı Aydın Altıparmak ve yönetimi, DEVA Merkez İlçe Başkanı Mustafa Sinan Patıl ve yönetimini oldukça memnuniyetle karşıladı. Dernek Başkanı Aydın Altıparmak, TUFAG hakkında parti ve yönetimine bilgiler verdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.