Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çözüm odaklı bir partiyiz

0 1.146

Bağımsız Türkiye Partisi Yalova İl Başkanı Yüksel Durak,bir basın açıklaması yaparak yaşanan ekonomik problemlerle ilgili partisinin görüş ve çözüm önerilerini anlattı.

Bugün yaşanan problemlerin tamamına çözüm bulabilecek formüllerinin olduğunu belirten Yüksel Durak, “Yeter ki milletimiz çözüm arasın. Biz çözüm odaklı bir partiyiz. Çözüm milletin yanı başındadır” dedi.

Madenler, ekonomi, tarım, hayvancılık gibi konuların Bağımsız Türkiye Partisi’nin en iyi bildiği sahalar olduğunu kaydeden Yüksel Durak, şöyle devam etti:

“Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş, ülkeyi ve milleti her türlü badireden çıkarabilecek çok güçlü bir kadro yetiştirdi. Bu manada ülkemizde kadro yetiştiren tek siyasi harekettir. Genel Başkanımızın ortaya koyduğu Milli Ekonomi Modeli, dünyada ekonomik bir devrim yapmıştır. Milli paralar tezi ile doların dünyadaki haksız hakimiyetine son vermiştir. Prof. Dr. Haydar Baş’ın Rusya parlamentosunda yaptığı altı saatlik sunumla, modeli hayatına geçiren Rusya, dünyada bu ekonomik ve insancıl modelin yayılmasında öncülük yapmıştır. Rus bilim adamları, Sayın Baş’ın ilmi derinliğinden istifade etmek için cansiperane çalışmışlardır. Şimdi bu kervana Çin Devleti dahil oldu. Çin, halkının cebine para koydu. Amerika’ya hamallık yapmaktan kurtuldu. Şimdi bir Çin’li aylık otuz bin Türk lirası karşılığı para almaktadır. Bu oluşum Hindistan, Brezilya ve Güney Afrika ile BRCKS ekonomik birliğine dönüşmüştür. Bu dünya, Amerikan dolarını çöpe atarak, kendi milli paraları ile artık ticaret yapıyorlar. Kendi kaynaklarından halkını bolluk ve huzura kavuşturdular. Bu dünya Sayın Baş’ı el üstünde tutmaktadır. Yani şunu demek istiyorum. Bu başarıyı ortaya koyan insan bu ülkenin evladı olan Prof. Dr. Haydar Baş bizden birisidir. Halkımız yetki versin. Ülkemi içinde bulunduğu darlıktan altı ayda kurtarayım. Devletimi dünyanın en güçlü devleti, milletimi de dünyanın en zengin milleti yapayım diyen bir insan var içimizde. Yer altı ve yer üstü kaynaklarını devreye koyup, karşılığında maliyetsiz olan kendi Türk liramızı basıp, bu parayı halkımıza vatandaşlık maaşı, ev hanımı maaşı, çocuk maaşı, asgari ücreti on bin lira, emekli maaşını da on bin lira yaparak dağıtım yapılacaktır. Yani halkın cebine para koyulacaktır. Halk çarşı pazarda satılan mamullere rahatlıkla müşteri olacaktır. Asgari ücret iş verene yük edilmeyecek, devlet baba işi taşıyacaktır. Halk tüketim gücüne erişince, üretim şaha kalkacaktır. Ülkede bir çok hizmet ücretsiz olarak halka verilecektir. Türk milleti bu ekonomik modelle ayağa kalkacaktır. Dünyada kardeşlik ve huzuru yeniden tesis edecektir. Artık,Türk milleti BTP’ ye ve O’nun kıymetli Genel Başkanı’na sahip çıkmalıdır. Aksi takdirde tarih sahnesinden yok olup gider”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.