Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

‘Çok yüksek riskli’ Yalova’dan Ankara’ya çıkarma

0 105

Ak Parti 7. Olağan Büyük Kongresi, Ankara’da yapılırken Yalova’dan çok sayıda partili otobüslerle Ankara’ya gitti. Salon ve salon dışındaki görüntüler koronavirüsün patlama yaptığı dönemde sosyal medyada tepki çekti.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkanlığa seçildiği kongrenin yapıldığı salon ve dışı adeta doldu taştı. Erdoğan, kongre öncesi salon dışında Türkiye’nin çok sayıda şehrinden gelen partililere seslendi.

Kongrenin yapıldığı salon tamamen dolarken ortaya çıkan görüntüler koronavirüs sürecinin patlak yaptığı dönemde tepki çekti.

Son bir aydır koronavirüsün patlama yaptığı Yalova’dan da çok sayıda partili otobüslerle Ankara’ya akın etti. Gece geç saatlerde kalkan otobüslerle Ankara’ya giden partililer fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü de delege olarak kongre salonundan fotoğrafları paylaştı.

MKYK listesinin 75 kişiye çıkartıldığı kongrede Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de bu listeye girmeyi başardı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.