Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çınarcık Belediyesi hayvan sahiplendiriyor

0 13

Çınarcık Belediyesi tarafından uygulanan ve hayvan severler tarafından büyük beğeniyle karşılanan hayvan sahiplendirme hizmetine devam ediliyor.

Hayvansever Mehmet Akyüz , Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde bakılan 4 aylık melez dostumuzu sahiplenerek evine götürdü. Böylelikle de Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde bakılan şanslı köpeğimizin yeni bir yuvası oldu.

Çınarcık Belediyesi Veteriner Hekimi Nesrin Fakirullahoğlu tarafından sağlığına kavuşturulan ve kimlik kartları çıkarılan Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezindeki sahipsiz hayvanları sahiplendirme çalışmalarına Çınarcık Belediyesi tarafından devam ediliyor. Sahipsiz hayvanlara kucak açmak isteyen hayvanseverler ücretsiz olarak istediği hayvanı sahiplenebiliyorlar. Sadık bir dost edinmek isteyen vatandaşlar, Çınarcık Belediyesi internet sitesindeki (http://www.cinarcik.bel.tr/tr/misafir-dostlarimiz) misafir dostların online sisteminden ziyaret ederek, sahiplenmeyi bekleyen can dostlarını görebilecekler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.