AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköylüler, Yusuf Güney’le eğlendi

Popüler müziğin ünlü isimlerinden Yusuf Güney, Çiftlikköy’de verdiği konserde vatandaşları coşturdu. Çiftlikköy’de yaz etkinlikleri kapsamında konser veren Yusuf Güney, Çiftlikköylülere unutulmaz bir gece yaşattı.

Çiftlikköy Belediyesi tarafından Mokamp alanında organize edilen konsere Çiftlikköylüler akın etti. Konserin sunuculuğunu ise Ece Pirim gerçekleştirdi. Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut,  Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve eşi Nursel Silpagar’ın da iştirak ettiği etkinlikte ünlü sanatçı Yusuf Güney sevilen şarkılarının yanı sıra yöresel parçaları da seslendirdi. Güney, konser alanında kalabalık izleyiciden oluşan Çiftlikköylüleri görünce teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken şarkıcı, alanı dolduran binlerce hayranına iki saati aşkın bir süre boyunca unutulmaz bir gece yaşattı. Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ünlü sanatçı Yusuf Güney’e üzerinde Çiftlikköy Belediyesi logosu olan bir tabak ve çiçek takdim ettiler.

Gece geç saatlere kadar eğlenen Çiftlikköylüler, Yusuf Güney ile fotoğraf çekmek için adeta yarıştılar. Konser sonunda organizasyonu gerçekleştiren Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a özel teşekkür eden Yusuf Güney ve Çiftlikköy halkı daha sonra havai fişek gösterisini izlediler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.