AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

‘Çiftlikköy Pazarı modern olacak’

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, ilçede yıllardır Salı günleri kurulan kapalı Pazar yerini ziyaret etti.

Başkan Adayı Güler, Çiftlikköy kapalı Pazar yerindeki esnaflarla bir bir tokalaştı. Önce dert dinledi, sonra pazarcı esnafıyla birlikte tezgaha geçerek satış yaptı. Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Pazar esnafıyla birlikte vatandaşların da sorunlarını dinleyen Güler, çözüm politikalarını anlattı.

‘VATANDAŞLARIMIZI TEK TEK DİNLİYORUZ’

Güler, görev verildiği takdirde pazar yerlerini daha düzenli ve Çiftlikköy’e  yakışır hale getireceklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Biz bu yola halka hizmet için çıktık. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını tek tek dinliyoruz. Halkın bize vereceği destek ile tüm sorunlara çözüm olacağız. Biz kendimiz için değil vatandaşımız için aday olduk” şeklinde konuştu.

GÜLER, ESNAFTAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

İlçede gerçekleştirdiği pazar ziyaretlerinde vatandaşlardan büyük ilgi gören CHP’li Nedim Güler şunları söyledi: “ Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz’’ diye konuştu.

Güler, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Bu ziyaretler esnasında, esnaflarımıza proje ve çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Pazarlarımızı hizmete sunarak Çiftlikköy’ün en ciddi sorunlarından bir tanesini daha çözüme kavuşturmuş olacağız. Modern, kapalı ve güvenli ortamlarda hizmet verecek olan ilçedeki pazarlarımız bütün yönleriyle Çiftlikköy’e  yakışan ölçülerde olacaktır. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan esnafımızı sohbetimizle, güleryüzümüzle bir nebze olsun rahatlatmaya çalıştık. Mart sonunda yüzümüz gülecek” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.