reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Çiftlikköy artık köy değil

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, personelle düzenlediği kahvaltıda kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Çiftlikköy artık köy değil
reklam

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediyesi Yeni Düğün ve Konferans Salonu’nda belediye personeli ve aileleri ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Solmaz, Yavuz Akgün ve birim müdürleriyle birlikte 600’e yakın belediye personeli ve ailelerinin katıldığı organizasyonda 4 yılda yapılan hizmetleri slayt sunumuyla aktaran Başkan Silpagar, dedikodulara kimsenin kanmaması gerektiğini belirterek, “Bizim yaptığımız hizmetler ortada. Siyaset yapacaksanız yaptığınız hizmetlerle konuşun. Çiftlikköy artık bir köy değil, kocaman bir şehir” diyerek eleştirilere sert yanıt verdi.

“BİZİM ÇİZGİMİZDE KIRIKLIK OLMAZ”

Başkan Silpagar, “Sizin çocuğunuzu kendi çocuğu gibi görmeyen sizin hanımızı kendi bacısı kardeşi görüp o evin tuzunu ekmeğini şekerini düşünmeyenlerle, hareket etmeyin. Ederseniz vebali ağır olur. Başkan çok adam aldı diyorlar, yahu senin çocuğunun da ihtiyacı var ise gönder alayım. Biz gariplerin, mazlumların yanında, zalimlerin karşısına dikilmek için siyasete girdik. Başka sebebimiz yok. Tarafımız belli olsun diye girdik. Bizim çizgimizde kırıklık da olmaz. Dün neyse bugün de odur” dedi.

“CEBİNİZDEN Mİ PARA BIRAKTINIZ?”

Silpagar, “Biz kasada para bıraktık diyorlar. Kimin parasını kasada bıraktınız? İşçinin memurun verilmeyen özlük haklarını mı? Cebinizden mi koydunuz? çok kötü yerlerde vatandaşlarımıza düğün yaptırırken hiç utanmadınız mı? Sahilde esrar, eroin, hap bataklığını göre göre hiç utanmadınız mı? Üç beş kişiye sahili işgal ettirirken utanmadınız mı? Burada insanların mülkiyetini iki kat üç kat açarız kapatırız diye derken hiç utanmadınız mı? Bayraktepe rekreasyon alanını önce imara açacaksınız sonra kapatacaksınız bunu yaparken hiç utanmadınız mı? Sizin bütün icraatınız kasada bıraktığınız 3 milyon lira değil mi?” diye konuştu.

“4 YILDA SADECE ÇALIŞANLARA VERDİĞİMİZ HAKLAR, KASADA BIRAKILAN PARAYI 4’E KATLAR”

4 yılda yapılan tüm hizmetlerin ortada olduğuna vurgu yapan Başkan Silpagar, “Bunların dedikodularına inanmayın. Bizim 4 yılımız burada, ortada. Altyapısıyla ortada, yollarıyla ortada, işçisine memuruna çalışanına verdiği zam ve iyileştirmelerle ortada. Belediyede kurumsal yapısıyla ortada. Düğün ve konferans salonuyla ortada. Kapalı spor salonuyla ortada. Vs. Belediye Ali Murat Silpagar’ın iki dudağı arasında değil. Memuru var, Şefi var, müdürü var, başkan yardımcısı var, Meclis üyeleri var. Ve bir kez daha söylüyorum, benim Çiftlikköylümün işini çözemeyen müdür varsa, o müdürü görevden alırım. Başka bir müdürle yoluma devam ederim.  Hizmetleri görüyorsunuz, ben size 3 milyon vereyim şunları yapın hadi. Şu yapılan hizmetleri biz yapmasak bütün bu paranın kasada olması lazım. Belediye çalışanlarının 4 yılda aldığı promosyonlar, yapılan zamlar, o kasada bıraktığınız 4 milyonu 4’e katlar biliyor musunuz? Ayıp değil mi? Siz siyaset yapacaksanız yaptığınız hizmetlerle konuşun. Çiftlikköy artık bir köy değil Çiftlikköy kocaman bir şehir” dedi.

reklam