AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Bisikletliler Derneği’nden teşekkür

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Bisikletliler Derneği Yalova İl Temsilciliğini makamında konuk etti. Bisikletliler Derneği Yalova İl Temsilcisi Harun Ertuğrul, Başkan Silpagar’a 2018 Yılı Yalova Yeşilay Bisikletle Şehir Turu organizasyonuna desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Bisikletliler Derneği Yalova İl Temsilcisi Harun Ertuğrul, “2018 Yılı Yalova Yeşilay Bisikletle Şehir Turu’nu toplumda dikkat çekmek ve farkındalık sağlamak amacıyla Yeşilay Yalova Şubesi ile birlikte düzenlemiştik. Bu organizasyonda bizlere bisiklet desteği sağlayan Çiftlikköy Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Silpagar da bisikleti sadece bir ulaşım aracı olarak görmediklerini ifade ederek, “Bisiklet, her kesimden ve her yaştan insanları bir araya getiriyor. Çiftlikköy’de bisikletle ilgili parkur alanları yapılabilir. Ancak bu konularda detaylı bir ön hazırlık çalışması yapılması lazım. Bisikletle ilgili projeleri önemsiyoruz ve bisiklet grupları ile derneklerine tam destek veriyoruz” diye konuştu. Ziyaretlerinden dolayı Bisikletliler Derneği’ne teşekkür eden Başkan Silpagar, Dernek İl Temsilcisi Ertuğrul ile bisiklet konusunda Çiftlikköy’de yapılabilecek olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.