DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Belediyede maskeli dönem

Yayınlanma Tarihi : Google News
Belediyede maskeli dönem
reklam

Ülkemizde de görülmeye başlanan ‘Korona’ virüsüne karşı tedbir alınması amacıyla Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un talimatı doğrultusunda belediye binasında çalışmalara başlandı. Belediye girişine ve vatandaşın sık kullandığı ortak alanlara anti bakteriyel dezenfektanlar konuldu.

Dünya’da ölümlere yol açan korona virüsünün ülkemizde de görülmesi sonrasında Yalova Belediyesi tarafından belediye binasında önlemler alınmaya başlandı. Yalova Belediye Başkan Vekili Tutuk, özellikle vatandaşlarla birebir irtibatta olan personelin başta olmak üzere tüm personelin korunması amacıyla talimat verdi. Belediye binası girişine ve vatandaşların sık kullandığı ortak alanlara anti bakteriyel dezenfektanlar konuldu. Hizmet masaları ve veznelerin olduğu alanlar ilaçlandı. Belediye binasının komple ilaçlanması için de personel ve vatandaşların olmadığı hafta tatil gününe planlama yapıldı. Ayrıca vezne çalışanları da maske ve eldiven kullanarak virüse karşı önlem almaya başladılar.

“Personelimizin ve Vatandaşlarımızın Sağlığı Bizim İçin Önemli”

Dünya’da ölümlere yol açan virüse karşı tedbirli olmalıyız diyen Başkan Vekili Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak başta personelimiz olmak üzere, vatandaşlarımızın sağlığını düşünmek bizlerin öncelikli görevlerinden. Bu nedenle binamızda almamız gerek önlemlerin ivedilikle alınması için arkadaşlarımıza talimat verdik.  Vatandaşlarımızın kullanımı için belediyemizde önemli noktalara anti bakteriyel dezenfektanlar yerleştirildi. Hafta sonu da ilaçlama birimimiz tüm binada ilaçlama çalışması gerçekleştirecek. Kentimizde umut ediyorum ki bu virüse rastlanmaz ya da bu virüs nedeniyle hiçbir hemşehrimiz zarar görmez” dedi.reklam