Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Başkan Soyer zabıta personeliyle toplantı yaptı

0 11
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer düzenli olarak gerçekleştirdiği personel toplantıları kapsamında Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Zabıta Müdürlüğü personeli ile koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yaptı.
Çınarcık Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Zabıta Müdürlüğü’nün yapacağı çalışmalar planlanarak, vatandaşlardan gelen istek ve öneriler değerlendirildi.
İstişare toplantısında görüş ve öneriler masaya yatırılarak, Zabıta Müdürlüğü’nün 2020 yılında gerçekleştirdiği tüm faaliyetler, hedefler, gerçekleşen projeler ile çalışmalarda tespit edilen eksiklikler ve 2021 yılı içerisinde planlanan hedefler ayrıntılı bir şekilde ele alındı.
Toplantıda konuşan Belediye Başkanı  Numan Soyer, zabıta ekiplerin yeri geldiğinde güç şartlar altında, gayret ve özveriyle çalıştığını söyleyerek, görevleri esnasında daima çözüm odaklı hareket etmeleri gerektiğini hatırlattı. Bölge esnafı ve ilçe sakinlerini kararlılıkla, disiplinle ve tahammülle dinlemeleri gerektiğinin ne kadar önemli olduğuna vurgulayan Başkan Soyer, Zabıta personelinin görev yaparken sorumlulukla ve adaletle davranmalarını ifade etti.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.