Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Altınovalılara korona uyarısı

0 26
Yeni kontrollü normalleşmeden sonra semt pazarında denetimlerini artırarak sürdüren Altınova Belediyesi ekipleri, halk sağlığı için HES kodu, maske denetimi ve ateş ölçümü ile dezenfektan işlemi yaptı.
Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, semt pazarını gezerek vatandaş ve esnafa moral verdi. Salgın sürecinin başından beri yoğun mesai harcayan ekiplerin maske, mesafe, hes, ateş ölçümü ve dezenfaktan işlemleri için teşekkir eden Altınova İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr.Merin Oral vatandaşlardan rehavete kapılmadan önlemlerden taviz vermemelerini istedi.

“TURUNCU BİZE YAKIŞMIYOR.”

Altınova Emniyet Amirliği ve Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekiplerinin halk pazarında denetimlerine destek veren Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaş ve esnafla süreçle ilgili konuştu.
13 Mart tarihinden itibaren ilçe genelinde adeta seferberlik ilan ettiklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, toplu kullanım alanları, parklar, ibadethaneler, resmi kurumlar yoğun şekilde dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarının yanı sıra sosyal yardımlar ve maske dağıtımı, 65 yaş üstü vatandaşlara destek gibi 40 binin üzerinde çalışmaya imza attıklaını açıkladı. Başkan Dr.Metin Oral, duyarlılıkları için Altınova halkına teşekkür ederek, ‘Turuncu renk Yalova yakışmıyır. İlçemiz genelinde işler iyi gidiyor. Rehavete kapılmayalım. İnşallah normalleşme sürecine adım atacağız” dedi.
Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, ise “İnsanlarımızı virüse karşı korumaya yönelik bir mücadele veriyoruz. Gerekli uyarıları yapıyoruz. Tüm halkımızın evde kalmasını ve bu önemli süreçte mümkün oldukça sokağa çıkmamalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.