Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ayak Tenisinde Şampiyon Altınova İtfaiye

0 6

Ayak Tenisi Federasyonu Yalova ve Altınova Temsilciliği ile Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce ilçede Ayak Tenisi Turnuvası düzenlendi.

Altınova Belediyesi Halı Sahasında Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok’un başlama vuruşu ile start alan turnuvaya 8 takım katıldı. Turnuvanın şampiyonu ise Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği Takımı oldu.

PROTOKOLDEN BÜYÜK İLGİ

Altınova Ayak Tenisi Turnuvasının açılışına; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyigit, Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok, Yalova İl Genel Meclisi üyesi Ali Çorbacı, Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Altınova Milli Eğitim İlçe Müdürü Zeki Sitar, Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, Ayak Tenisi İl Temsilcisi Tamer Balkaş, Ayak Tenisi İlçe temsilcisi Yusuf Ata, Spor Eğitim Uzmanı Zübeyde Yetebatan, organizasyonda görev alan Altınova ilçesi beden eğitimi öğretmenleri Bülent Pehlivanoğlu ve Ahmet Solak katıldı.

DERECEYE GİREN TAKIMLAR

8 takımın katıldığı Altınova Ayak Tenisi Turnuvasında; birinciliği Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, ikinciliği Bülent Özyürük Ç.P.L,  üçüncülüğ0ü Denizcilik Lisesi Öğrencileri ve dördüncülüğü  Piyalepaşa Öğretmenlerinden oluşan takım elde etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.