Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Armutlu’da covid-19 tedbirleri görüşüldü

0 50

Sağlık Bakanlığının 10-16 Nisan arasında 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarında, Çanakkale 962,98 birinci, İstanbul 920,57 ile ikinci, Yalova’nın 838,25 olarak üçüncü olmasının ardından alınacak yeni tedbirler masaya yatırıldı.

Sağlık Bakanlığının Vaka sayısının Yalova’da yüz binde 838,25  olarak açıklamasının ardından Yalova’da son bir haftada vaka sayısının haftalık olarak 2500’e dayanması üzerine, Yalova Valisi Muammer Erol, yeni tedbirlerin uygulanması ve alınacak olan önlemleri değerlendirmek üzere Armutlu ilçesinde Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Sağlık müdürüyle bir araya geldi.

Yalova Valisi Muammer Erol, bugün Armutlu ilçesine giderek Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Armutlu Kaymakamı Hüseyin Sayın’ı makamında ziyaret ederek  Covid-19 vakalarının giderek artması üzerine durum değerlendirmesi gerçekleştirdi.

Bugün gerçekleşen toplantıya; Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Armutlu Kaymakamı Hüseyin Sayın, Armutlu İlçe Sağlık müdürü ve Armutlu Devlet Hastanesi başhekimi hazır bulundu. Toplantıda İlçedeki Korana Virüs vaka durumu ve alınacak olan tedbirler masaya yatırıldı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.