Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

Ankara’dan onun ismi çıktı

0 376

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

 

Eski AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın 2019 yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanı gösterilmesi üzerine boşalan İl Başkanlığı’na Muğlim Bağatar getirildi.

Ak Parti Yalova il başkanı olan Muğlim Bağatar, il başkanlığı belgesini Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den teslim aldı..

- Reklam -

Ankara’ya  davet edilen 4 isim Muğlim Bağatar, Umut Güçlü, Kemalettin Öztürk, Selihan Diçle Şimşek Battal’la görüşüldü.İşletme mezunu olan Bağatar, YTSO meclis başkanlığı da yapıyor.

Muğlim Bağatar Kimdir?

1977’de Yalova’da doğdu. Aslen Güneyköy’lü olan Bağatar’ın ailesinin kökenleri Kafkasya’ya kadar uzanıyor. Yalova’da tamamladığı ilköğreniminin ardından Doğuş Üniversitesi’nde İşletme öğrenimine başladı.4 yıllık işletme mezunu olarak okulunu başarı ile bitirdi, 1999 depreminin ardından dede mesleği olan madencilik sektöründe ailesinin işlerini devraldı. Düzenli ve disiplinli bir hayat tarzı olan Muğlim Bağatar, haftanın altı gününü işine ayırıyor. Boş zamanlarında seyahat etmekten büyük zevk alan Bağatar’ın en sevdiği spor dalı ise kick-boks ve tai-boks. Fırsat buldukça haftanın birkaç gününü spora ayırıyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More