Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Altınova’da bayram ziyaretleri

0 7

Altınova ilçe protokolü, şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret ederek, Ramazan Bayramı’nı kutladı. Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlere; Altınova İlçe Emniyet Amiri Yavuz Kartav, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Burak Kılıç ve Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf İlçe Müdürü Ufuk Kocatepe de eşlik ettiler.

HÜZÜNLÜ BAYRAM

Vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Oral, “Mescid-i Aksa’da yaşanan olaylardan dolayı bayrama buruk giriyoruz. Ramazan Bayram’ın Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi. Salgından ve dünya üzerindeki Müslümanların yaşadığı acı olaylardan dolayı hüzünlü bir bayrama girildiğini ifade eden Altınova Kaymakamı Özyiğit, “Başta Mescid-i Aksa’da olmak üzere tüm Müslümanların acısının dinmesini bekliyoruz” diye konuştu.

“MİNNET BORCUMUZ VAR”

Kaymakam Özyiğit, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuzun olduğunu söyledi. Şehit Aileleri ile gazilerin her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Oral da, “Biz her zaman onların yanındayız, onların emrindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar. Bu açıdan şehit ve gazi ailelerimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı düzenli olarak ziyaret etmekteyiz” dedi. İlçe protokolü, ziyaretlerinde salgına yönelik kuralların titizlikle uyulması yönünde vatandaşları uyardılar.

Oral’dan Polis Kontrol noktalarına bayram ziyareti

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, COVID-19 önlemleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında polis kontrol noktalarında görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, tam kapanma kapsamında vatandaşların can ve mal güvenliği için 7/24 esasına göre hizmet veren emniyet güçlerini polis kontrol noktalarında ziyaret etti.

“BÜYÜK ÖZVERİYLE GÖREV BAŞINDALAR”

İlçe sınırları içerisinde kurulan kontrol noktalarını ziyaret eden Başkan Oral, canla başla görev yapan emniyet ve jandarma teşkilatı mensuplarını kutladı. Başkan Oral, “Ülkemizin her köşesinde vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla gece-gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden büyük bir özveriyle görev yapan tüm emniyet güçlerimizi kutluyor, büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren emniyet teşkilatı mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, huzurlu ve mutluluk bir bayram diliyorum” dedi.

İzmit-Yalova Karayolu Altınova İlçe çıkışında yer alan polis noktası ziyaretinde Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Tırpan ve polis memurları ile bir süre sohbet etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.