AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Ali Tosun’dan okul ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun, Çiftlikköy ilçemizde bulunan Ruhsar Aksoy İlkokulu ve Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çibir ve Çiftlikköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile birlikte okulları ziyaret eden Müdür, ilk ziyaretini Ruhsar Aksoy İlkokulu´ na yaptı.

Öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile 2023 Eğitim Vizyonu üzerine yaptığı toplantının ardından Ruhsar Aksoy İlkokulu 2/C sınıfında oluşturulan modüler sınıfın açılışını gerçekleştirerek modüler sınıfın oluşturulmasında katkısı bulunan hayırsever veliler Şükrü Eren, Hüseyin Pınarcı, Nagihan Mutluve Leyla Terzi´ ye teşekkür etti. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Müdürümüz öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.

Ardından Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni ziyaret eden Müdür; eğitim geleceği üzerine okulun öğretmenleri ile fikir alışverişinde bulundu. Okul içerisinde bulunan, Tarih Öğretmeni Hatice Durmuş rehberliğinde okul öğrencilerinin yaptığı Filistinli Ünlü Karikatürist Naci El ALİ ‘ nin ‘’ Hanzala’’ karakterini esas alan ‘’Hanzala Yüzünü İnsanlığa Ne Zaman Dönecek’’ temalı karikatür sergisinin açılışını gerçekleştiren Müdürümüz, okulun eğitim faaliyetleri ve öğretmenlerimizin yaptıkları proje çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.