Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Akyol: “Altınşehir Altınova, gözbebeğimizdir”

0 17

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.

Altınova İlçesini ziyaret eden Milletvekili Akyol, “Altınova, ismine layık Altınşehir olarak yoluna devam ediyor. Biz de ilçemize elimizden gelen tüm katkıları veriyoruz. Altınova, bizim gözbebeğimizdir” dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. Milletvekili Akyol’a; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve ilçe yöneticileri, AK Parti Altınova Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın ve AK Partili Altınova Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

VATANDAŞLA İÇ İÇE

Milletvekili Meliha Akyol, ilçede esnaf ziyaretleri yaparak esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Altınova Karadenizliler Derneği ve Altınova Anadolu Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneklerini ziyaret eden Milletvekili Akyol ve beraberindekiler, daha sonra Altınova’nın Örencik, Ahmediye ve Geyikdere Köylerini ziyaret ederek köy muhtarları ile vatandaşlarla sohbet ettiler. Akyol ardından AK Parti Subaşı Belde binasını ziyaret etti.

Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşların taleplerini dinleyen Milletvekili Akyol, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.