Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Acı haber! Özçelik koronaya yenik düştü

0 118

Yalova’da sanat, siyaset ve ticaret dünyasının sevilen isimlerinden Mehmet Özçelik, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Son dönemde ciddi oranda sağlığı tehdit etmeye başlayan koronavirüs Yalova’nın sevilen bir ismini daha aramızdan aldı. Yalova’da yıllardır mali müşavirlik mesleğini icra eden, şair, yazar Mehmet Özçelik, tedavi gördüğü Yalova Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Bir süre önce ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandığı öğrenilen Özçelik, durumunun kötüleşmesi üzerine Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bir süre serviste tedavi gören Özçelik, durumunda düzelme olmaması nedeniyle yoğun bakıma alındı ve entübe edildi. Yaklaşık bir hafta entübe olarak tedavisi süren Mehmet Özçelik, yaşam mücadelesini kaybetti.

Yalova’da uzun yıllar mali müşavirlik ve muhasebecilik yapan Mehmet Özçelik, siyaset alanında Çiftlikköy Belediye Meclis üyeliği yapmış, çeşitli kademelerde parti yöneticiliği görevini yürütmüştü. Aynı zamanda Yalova Musiki Derneği üyesi olan Özçelik, şiirleriyle de tanınmıştı. Kurulduğu dönemden bu yana şiirlerini Yalova Gazetesi’nde yayınlayan Mehmet Özçelik, Ajans Yalova’nın ilk yıllarında da şiirlerini sitemiz okuyucularıyla paylaşmıştı. Özçelik’in ölümü Yalova kamuoyunda büyük üzüntü yarattı.

Ajans Yalova olarak sitemizin eski yazarlarından olan Mehmet Özçelik’e Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.