AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Ekiz, 6 yarışmacı arasında!

 “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nda finale yükselen isimler arasında Yalova’dan Şevval Ekiz de yer aldı. Ekiz, Vodafone FreeZone Stüdyo’da 20 Mayıs’ta düzenlenecek finalde Türkiye’nin yeni genç sesi olmak için mücadele edecek. Büyük final, Vodafone FreeZone YouTube ve TV8,5 kanallarından canlı yayınlanacak.

9 Mayıs 2019 – Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone’un, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl ikincisini düzenlediği “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nda finalistler belli oldu.

Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce oy toplayarak finale yükselen 6 yarışmacı arasında Yalova’dan Şevval Ekiz de yer aldı. Ekiz, 20 Mayıs’ta Vodafone FreeZone Stüdyo’da Simge ve Buray’ın jüri koltuğunda oturacağı büyük finalde Türkiye’nin yeni genç sesi olmak için mücadele edecek. Yarışmanın birincisi, Vodafone FreeZone YouTube ve TV8,5 kanallarından yapılacak canlı yayında halk oylamasıyla belirlenecek. Birinciye single çıkarma şansı sunulacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ‘Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması’ ile gençlerimize ‘Türkiye’nin yeni genç sesi’ olma konusunda fırsat eşitliği sunuyoruz. Gençlerin ünlü isimlerden koçluk alabildikleri, profesyonel ekipmanlar ve orkestra desteğiyle yeteneklerini sergileyebildikleri ve seslerini YouTube aracılığıyla milyonlara duyurabildikleri yarışmamızda final heyecanı başladı. Türkiye’nin yeni genç sesini seçmek üzere herkesi 20 Mayıs’ta Vodafone FreeZone YouTube kanalından oy vermeye davet ediyoruz.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.