AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Yaz Düğünü Yapacaklara 10 Öneri

1.  Yazın düğününüz var ve düğününüzün en güzel şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere düğününüzü kusursuz kılacak 10 öneriyi bir araya getirdik.

2. Sinek & Böcekler

<b>Sinek & Böcekler</b>

Yazın göstergelerinden biri olan sinek ve böcekler, özellikle kısa gelinlik tercih edecek gelin adayları için can sıkıcı olabilir. Yanınızda mutlaka haşere savar ürünler bulundurun. Bacak ve kollarınıza bolca uygulayın. Bu sayede daha rahat hissedeceksiniz.

3. Topuklu Ayakkabılar 

<strong>Topuklu Ayakkabılar </strong>

Gelin adaylarının en büyük sıkıntılarından biri olan topuklu ayakkabılar bir zaman sonra ayaklarınızda ağrıya sebebiyet verebilir. Bu durumun önüne geçmek için yanınıza rahat bir ayakkabı veya babet tercih edebilirsiniz.

4. Yedek Gömlek

<b>Yedek Gömlek</b>

Damat adaylarının da dikkat etmesi gereken bir öneri de yedek gömlek bulundurmasıdır. Yedek gömlek düğüne gelen misafirleri karşılamak ve dans ettikten sonra mutlaka işinize yarayacaktır.

5. Mekanın Önemi

<b>Mekanın Önemi</b>

Düğün gününden 3 gün öncesinde mekanın havalandırılması ve yemeklerin kontrolü için bir arkadaşınızdan yardım isteyin. Bu sayede düğün günü oluşabilecek sorunların da önüne geçmiş olacaksınız.

6. Yaşlı Davetliler

<b>Yaşlı Davetliler</b>

Yaşlılığın getirdiği sorunlarla beraber düğününüze konuk edeceğiniz belli bir yaşın üzerindeki insanlara biraz daha özen göstermeniz gerekmektedir. Onları olabildiğince rahat ve gölgelik yerlere yerleştirmeye özen gösterin.

7. Acil Durum Çantası

<b>Acil Durum Çantası</b>

İlaçtan çoraba… O gün için size lazım olabileceğini düşündüğünüz her şeyi bir çantada toparlayın. Bu sayede hem karmaşayı önlemiş hem de daha rahat hazırlanmış olacaksınız.

8. Yemek & İçecekler

<b>Yemek & İçecekler</b>


Yemekli bir düğün düşünüyorsanız hafif menüleri tercihinizde bulundurabilirsiniz. Alkollü bir düğün yapacaksanız alkol sınırını belirtmeli ve su, meşrubat servisleriyle de ortamı her daim canlı tutmalısınız.

9. Su Bazlı Ürünler

<b>Su Bazlı Ürünler</b>

Damat adaylarının sıkıntılarından biri olan tıraş konusu özellikle yaz aylarında bir soruna dönüşebiliyor. Bu durumlarda ciltte tahriş görülebileceğinden dolayı su bazlı ürünler kullanmak damat adaylarına daha rahat bir his sağlayacaktır.

10. Serinlik

<b>Serinlik</b>

Akşamüstü zamanlarında soğuyan hava nedeniyle üşümemek için gelinliğinizin üzerine bir şal almayı unutmayın. Alacağınız şal sayesinde akşamın serin havasını daha az hissedeceksiniz.

11. Kır Düğünleri

<b>Kır Düğünleri</b>

Kır düğünü yapmak istiyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu bir ayakkabı tercih ettiyseniz ayak koruyucu ürünler sayesinde bu sorunun da kolaylıkla üstesinden gelmiş olacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.