Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

20 bin ton asfalt dökülecek

0 45

Yalova Belediyesi ekipleri asfalt çalışmaları için ilk startı verdi. İsmetpaşa Mahallesi’nde başlayan çalışmalar 14 mahalleyi kapsayacak şekilde planlandı. Yaklaşık 89 bin metrekarelik alana yapılacak çalışma ile Yalova artık yatırımlarıyla anılan bir şehir olacak.

“Yalova’yı A’dan Z’ye Değiştirmeyi Planlıyoruz”

Yalovalı hemşehrilerimizin yatırım konusunda hiçbir endişesi olmasın” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Yalova Belediyesi emin ellerde. Yatırımlarımızla Yalova’mızın adını daha da duyuracağız. Yalova’mızın güzel mahallelerinden biri olan İsmetpaşa Mahalle’mizde yapacağımız değişikliklerle vatandaşlarımız hizmetin onların ayağına geldiğini hissedecek. Alt yapı planlamaları, asfalt çalışmaları ve çevre düzenlemeleri gibi birçok alanda çalışmalarımız kapsamlı devam edecek” dedi.

“Toplam 20 Bin Ton Asfalt Dökülecek”

“Hizmetin ulaşmadığı mahalle kalmayacak” diyen Başkan Vekili Tutuk sözlerine şöyle devam etti; “Mahallelerimizde start verdiğimiz çalışmalar, planladığımız diğer bölgelerde devam edecek. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun artık herkes ana arterler, cadde ve sokaklarda arabalarını rahatlıkla kullanabilecek. Altyapı sorunu olan tüm bölgelerde de çalışma planımız hazır. Aşırı yağmur sonucu bazı noktalarda su taşmalarının fazla olduğunu gözlemledik. Örnek vermek gerekirse İsmetpaşa Mahallemizde benzin istasyonun hemen yanında bu sorun mevcut. Bunun çözümü noktasında belediye ekiplerimiz, gerekli çalışmaları yaptılar. Hemşehrilerimin hiçbir şüphesi olmasın, onlardan aldığım güç ile Yalova’mızı inşallah 2023 hedeflerine daha da profesyonel ellerle ulaştıracağız” dedi.   Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.