Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

12 Numara hizmete girdi

0 288

Yalova’nın büyüyen ilçesi Çiftlikköy, yeni bir mekana kavuştu. 12 Numara, Sahil Mahallesi Kumsal Sokak’taki yerinde hizmete girdi.

İşletmeciliğini Ömer Ataman’ın yaptığı kafeteryanın açılışına Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, CHP İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, MHP İlçe Başkanı Yaşar Boz, CHP İl Genel Meclis Üyesi Oktay Atik, CHP’nin geçmiş dönem belediye başkan adayı Nedim Güler, CHP Belediye Meclis Üyeleri Savaş Kaşıkçı, Abdurrahman Tutuğ ve İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Murat Bektaş ile ilçenin önde gelen siyasetçi ve işadamları katıldı. 

Sahil Mahallesi gençlerinin de yoğun ilgi gösterdiği kafeteryanın açılışında Ömer Ataman, misafirleriyle yakından ilgilendi. Ataman, “Amacımız Çiftlikköy gençliğinin ve her yaştan büyüklerimizin temiz, nezih bir ortamda Fenerbahçemizi desteklemesi, maçları izlemesi ve keyifli vakit geçirmesi. Burası sadece bir kafeterya veya taraftar mekanı olmayacak. Mahallemize, gençlerimize katkı sağlayacak sosyal projelere de imza atacağız. Bizleri yalnız bırakmayan, Çiftlikköy gençliğinin biraraya gelmesine katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim” dedi. 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.