Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

AK Parti sevisçilerle buluştu

0 108

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak Servis İşletmecileri Odası tarafından düzenlenen Birlik, Beraberlik Kahvaltısına katıldı.

- Reklam -

Yalova Servis İşletmecileri Odası Uygulama Oteli’nde bir kahvaltı düzenledi. Oda üyelerinin yanısıra AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak ile parti yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda söz alan AK parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Servisçiler Odası çok önemli bir görevi yürütüyor. Öğrencilerimizin, çalışanlarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını biz de çok önemsiyoruz. Bu anlamda hükümetimizin yaptığı birçok önemli çalışmalar var. Yalova’da da kurallara uygun taşıma yapan servisçilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak ise, “Belediye yönetimine geldiğimizde servisçilerimizle koordinasyonumuzu daha da güçlendireceğiz. Sizlerin talepleri doğrultusunda korsan servislere yönelik il başkanlığım döneminde de çalışmalar yaptık. Bu anlamda da yine yanınızda olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.