reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Zabıta golf aracıyla denetleyecek

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Zabıta golf aracıyla denetleyecek
reklam

Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunda doğu ve batı sahil bandında elektrikli golf arabasıyla hizmet verecek. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yeni alınan aracı inceledi.

Test Sürüşünü Başkan Salman Yaptı

Yaz sezonunda herhangi bir olayla karşılaşmamak adına denetimlerini sürdüren Yalova Belediyesi Zabıta ekipleri, alınan şikayetlere daha hızlı müdahalede bulunmak için elektrikli golf arabasını envanterine kattı. Aracın test sürüşünü gerçekleştiren Başkan Vefa Salman denetimlerin daha sık yapılacağını belirtti.

Başkan Salman, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yaz aylarında artan nüfus sebebiyle ekiplerimiz sahillerimizde denetimlerini sıklaştırmış durumda. Bu anlamda Gazipaşa Caddesi ve Doğu Sahil Bandı’nda zabıta ekiplerimiz elektrikli golf arabasıyla daha aktif denetimlerde bulunacak. Yoğun çalışma temposu içerisinde zabıtamızın daha verimli çalışmasını sağlayacak elektrikli golf aracıyla özellikle Gazipaşa Caddesi’nde yaşanabilecek olaylara anında müdahale ederek daha kaliteli hizmet vereceğiz” diye konuştu.

 

 

reklam