Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

YTSO, TÜRSAB’ı ziyaret etti

0 167

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Engin, Meclis Başkan Yardımcısı Bahadır Düner, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gençer ve Özgür Çavuşoğlu ile Genel Sekreter Taner Eriş TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve TÜRSAB Başkan Yardımcısı Selçuk Boynueğri’yı ziyaret ederek, Yalova’nın turizm potansiyelinden daha etkin yararlanabilmek hususunda istişarelerde bulunuldu.

Görüşme kapsamında, Termal ilçemizde bulunan Sağlık Bakanlığı Termal Tesislerinin etkin verimli ve günümüzün hizmet şartlarına uygun bir şekilde YTSO nun önderliğinde özel sektör temsilcileri tarafından işletilmesi konusunda TÜRSAB’ın destek vermesi talep edildi.

- Reklam -

Şehrimizin tanıtılmasına katkı sunmak ve kentimizin daha fazla yerli ve yabancı turisti ağırlaması için çalışmalarda bulunduklarını söyleyen YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Yalova başta Termal ilçemiz olmak üzere doğası, denizi, ulaşım kolaylığı gibi birçok önemli avantaja sahip bu özelliklerini iyi bir şekilde tanıtmamız gerekiyor, Yalovamız maalesef bugüne kadar turizm açısından hak ettiği yeri bulamamıştır. TURSAB aracılığı ile İstanbul da yerleşik seyahat acentalarını iki gün ilimizde ağırlayarak Yalova’yı tanıtmak istiyoruz” dedi.

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya “İstanbul’da bulunan acentalardan oluşacak bir heyetle Yalova’yı ziyaret edip Yalova’nın turizm değerlerini yerinde görerek tur programlarına dahil etmeleri konusunda gerekli desteği veririz, inşallah önümüzdeki süreçte de Yalova turizm konusunda daha iyi yerlere gelir” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.