Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve il yönetim kurulu üyeleri, Yalova’daki görevine bir süre önce başlayan Rektör Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.
Prof.Dr. Ali Erbaş’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yusuf Ziya Öztabak, rektörlük görevinde kendisine başarılar diledi. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztabak ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Ali Erbaş da Yalova Üniversitesi’ni daha iyi noktalara taşımak için ildeki tüm siyasi parti ve kamu kuruluşlarla birlikte çalışacaklarını vurguladı. Karşılıklı iyi niyet ve başarı temennilerinin ardından ziyaretini tamamlayan Ak Parti Yalova İl Yönetimi üniversitemizden ayrıldı.