reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yeni rektörden çağrı var

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yeni rektörden çağrı var
reklam

Bir süre önce ataması yapılan ve göreve başlayan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Erbaş, gazetecilere ilk kez konuştu.

Göreve başlamasının ardından ilk Ramazan Bayramı protokolünü geçiren Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Erbaş, gazetecilerin sorularını yanıtlandırdı. Üniversiteyi Yalova’ya layık bir hale getireceklerini belirten Rektör Erbaş, “Bizim planlamamızda liyakat, ehliyet, aşk ve heyecanla arkadaşlarımızla birlikte üniversitemizde görevli olan işe başladık. Eğitim öğretim açısından Yalova Üniversitesi’ni daha ilerilere taşıma hedefimiz var. Elbette bunu yaparken fiziki imkanların da arttırılması lazım. Bu öğrenci ve öğretim görevlilerimize de daha rahat bir eğitim öğretim ortamı sağlayacaktır. Yalova Üniversitesi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ildeki tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmayı sürdürecek. Biz elimizi taşın altına koyduk. Tüm Yalovalı hemşerilerimizle birlikte üniversitemizin hak ettiği yere gelmesinde herkesin katkısını bekliyoruz” dedi.

Erbaş, Yalova Üniversitesi’nin avantajlı bir konumda olduğunu, 4 ilin kavşağında bulunduklarını hatırlatarak yeni tercih yapacak öğrencilere çağrıda bulundu:

“4 ilin kavşağında cazip bir kent burası. O nedenle de tercih sebebi oluyor. Ben bu yıl tercihte bulunacak öğrencilerimize de Yalova Üniversitesi’ni tercih etmeleri konusunda çağrıda bulunuyorum. Yalova Üniversitesi’nin geleceği parlak bir üniversite olduğunu unutmasınlar. Bizim Yalova Üniversitesi’nde felsefemiz, sevgi, saygı, sadakat, samimiyet, say-u gayret (çalışmak) ve bütün bunları sabırla yerine getirmek ve selamete ulaşmaktır. Biz sabrederek Yalova Üniversitesi için en güzelini yapmaya çalışacağız”

 

reklam