Bir süre önce Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Ali Erbaş, görevine başladı.
Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Erbaş, kentteki görevine başladı. Yalova’ya gelen Erbaş için rektörlük binası girişinde karşılama töreni düzenlendi. Rektör yardımcıları ve üniversitenin diğer yöneticileri tarafından karşılanan Erbaş, görevi Rektör Vekili Rafet Bozdoğan’dan teslim aldı.
Erbaş, bugüne kadar yaptığı olduğu hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Rafet Bozdoğan’a teşekkür etti. Bozdoğan da Rektör Prof.Dr. Ali Erbaş’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.
Erbaş, daha sonra yöneticilerle bir süre toplantı yaparak üniversitenin durumu hakkında bilgi aldı.
İşte Erbaş’ın görevine başlamasından görüntüler