DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yeni dernekten Salman’a ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yeni dernekten Salman’a ziyaret
reklam

Kurulma aşamasında olan Paşakent Folklor Eğitim Merkezi ve Spor Kulübü Derneği (PAFEM) heyeti Paşakent Mahallesi Muhtarı Nihat Turhan, Halk Eğitim Usta Öğretici Faruk Koyuncu ve Burhan Eryiğit Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Yalova’da folklor kültürünün önemli bir yere geldiğini ve başarıların artmasıyla birlikte folklor üzerine çalışmalar yapan derneklerin arttığını belirten Başkan Salman, Paşakent mahallesinde kurulacak olan dernekle bu mahallemizde gençlerin folklora ilgisinin artacağına söyledi.

Yalova Belediyesi olarak kurulum aşamasında olan derneğe destek vereceklerini belirten Başkan Salman sözlerine şöyle devam etti; “ Öncelikle kurulma aşamasında olan derneğinize şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum. Sizleri tanıdığım için bunu başaracağınıza inanıyorum.  Hepiniz benim gözümde birbirinden değerli insanlarsınız. Yapacağınız çalışmalarla Paşakent Mahallesinde gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda folklora ve derneğiniz bünyesinde yer alan spora yönlendireceksiniz. Bizde derneğin çalışmalarına belediye olarak elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışacağız” dedi.

reklam