reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yazlık sinema günleri başlıyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yazlık sinema günleri başlıyor
reklam

Yalova Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Yazlık Sinema Günleri’ başlıyor. 6 Temmuz Perşembe günü başlayacak ve 1 hafta sürecek etkinlikte Türk sinemasının unutulmaz filmleri Yalovalılar ile buluşacak.

Yalovalılar tarafından büyük beğeni toplayan ve yoğun ilgi gören etkinlik 6 Temmuz Perşembe günü ‘Kara Gözlüm’ filmi ile başlayacak. Etkinliğin gala gecesinde Türk sinemasının ‘Sultan’ lakabıyla tanınan ünlü ismi Türkan Şoray da Yalovalılar ile buluşacak. TİGEM Dereağzında (1.kapı) yapılacak olan etkinlik 1 hafta sürecek. Filmler 21.00’de başlayacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için 20.15’de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndan TİGEM’e ücretsiz servis kalkacak.

 width=6 Temmuz Perşembe gecesi Kara Gözlüm filmi ile başlayacak etkinlikte diğer akşamlarda şu filmler beyaz perdeye yansıtılacak: 7 Temmuz Cuma; Yalancı Yarim, 8 Temmuz Cumartesi; Salak Milyoner, 9 Temmuz Pazar; Tatlı Dillim, 10 Temmuz Pazartesi; Süt Kardeşler, 11 Temmuz Salı; Beyoğlu Güzeli, 12 Temmuz Çarşamba; Hababam Sınıfı.

reklam