Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalovaspor’da seçmeler sona erdi

0 186

TFF 3. Ligi’nde mücadele edecek Yalovaspor’da A takım ve altyapı için yapılan futbolcu seçmeleri sona erdi.

TFF 3. Ligi’ndeki ekibimiz Yalovaspor’da A takım ve altyapı için düzenlediği seçmeler tamamlandı. 2 gün süren seçmelerde 110 futbolcu Teknik Direktör Aytaç Yaka’nın gözüne girebilmek için hünerlerini ortaya koydular.

Yalovaspor teknik heyeti 14 ve 15 Ağustos tarihlerinde Amatör Saha 1’de A takım ve altyapı için futbolcu seçmelerinde yoğun mesai harcadı. Yalova’nın yanı sıra Marmara Bölgesi’nden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen genç yetenekler 2 gün boyunca ter döktüler. 1996-2002 doğumlu 110 futbolcu arasından Teknik Direktör Aytaç Yaka ve yardımcılarının gözüne girmeyi başaran 3 futbolcu, hafta içi başlayacak olan A Takım çalışmalarına davet edildi.

Yalovaspor Teknik Direktör Aytaç Yaka, “Hazırlıklarımız için Pazartesi günü bir araya gelip Salı günü startı vereceğiz. Kamp öncesi 1996-2002 doğumlu genç oyunculara şans vermek istedik. 110 futbolcu denemeye katıldı. 3 futbolcuyu A takım çalışmalarımıza davet ettik. Başarılı olmaları halinde takımımıza dahil olacaklar” şeklinde konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.