Sizleri Star TV’de yayınlanan ve büyük ilgiyle takip edilen İstanbullu Gelin dizisinin genç bir oyuncusuyla tanıştırıyoruz: Hira Koyuncuoğlu…
Contents
İstanbullu Gelin, son dönemin ilgiyle takip edilen dizilerinden. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in oynadığı dizi sezon finali yaptı. Yeni sezonda tekrar izleyicisiyle buluşacak.Ancak bu dizide dikkat çeken genç bir oyuncu da var: Hira Koyuncuoğlu…Dizide konağın orta hizmetlerine bakan, biraz safça, Murat’a platonik aşık bir genç kız olan Bade’yi canlandırıyor. Genç oyuncunun bizim için daha önemli özelliği ise Yalovalı olması.Hira Koyuncuoğlu, 1995 Yalova doğumlu. Güzel oyuncu, aynı zamanda geçtiğimiz dönem CHP’den Yalova Belediye Meclis üyeliği yapan Kadir Koyuncuoğlu’nun kızı.Kadir Has Üniversitesi’nde eğitimini tamamlayan Hira, oyunculuğa ilk adımını Adını Feriha Koydum’la attı.Ardından ise Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim’de Nehir karakterine hayat verdi.Bu sezon ise usta oyuncuların yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinde Bade karakterine can veriyor.Genç oyuncu, karakteriyle ilgili “Bu işe başlamadan önce nasıl yaşamadığın olmadığın birini hissedebilirsin diye çok düşünüyordum. Ki bu kadar farklıyken.. Ama Bade’yle en başından beri bambaşka bi bağ oluştu aramda.. En içimde hissedebiliyorum onu.. yaşadıklarını.. hissettiklerini.. Umarım size de hissettirebiliyorumdur” yorumunu yapıyorGüzel oyuncu zaman zaman sosyal medya hesabından setten fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyorDizi sezon finali yapınca Hira da yorgunluğunu Yalova’da attı. Bayram tatilini ailesiyle Yalova’da geçirdi.Hira Koyuncuoğlu, ailesine düşkünlüğüyle de dikkat çekiyor. Zaman zaman ailesiyle fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor.Ve tabii ki Yalova’ya olan sevgisini de her zaman fotoğraflarla gösteriyor.Genç ve başarılı oyuncu, yavaş yavaş adından söz ettirmeye başladığı dizi sektöründe başarı basamaklarını tırmanmaya başladıBiz de kendisine bu zorlu ve meşakkatli yolculuğunda başarılar diliyoruz.Bol şanslar Hira!