Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

Yalova’da incelemeler yaptı!

0 235

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova’ya gelen Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Suat Yılmaz, Pak Fide ve Garden A.Ş. yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Suat Yılmaz’ın ziyaretine Yalova Valisi Muammer Erol, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar eşlik etti.

Armutlu’da törene katıldı

Meyveciliği Geliştirme Projesi kapsamında Armutlu’da Çilek Fidesi, Hayvancılık Faaliyetlerinin Geliştirilmesi ve İyileştirilmesi Projemiz kapsamında Kaz Dağıtım programı ve Arıcılık kursuna katılan kursiyerlere belge dağıtım törenine yapıldı. Törene Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, İlçe Kaymakamı Abdulselam Öztürk’te katıldı.

- Reklam -

Yılmaz, Parıldar’ı ziyaret etti

Öte yandan Genel Müdür Yardımcısı Suat Yılmaz, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ve Süsbir Başkanı Ahmet Dündar ile birlikte İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet edip yapılacak yeni projelerle ilgili fikir alış verişinde bulundular.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More