reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yalova’da dev fuhuş operasyonu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Yalova’da, Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından 3 eğlence merkezine düzenlenen operasyonda, fuhuş yaptıkları ileri sürülen 26´sı yabancı uyruklu 31 kadın, iş yerlerinde müşteri olarak bulunan 28 erkek ile `fuhşa teşvik etmek ve fuhuş için yer temin etmek´ suçlarından 14 olmak üzere toplam 73 kişi gözaltına alındı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin yaptıkları istihbarat çalışması sonucu üç ayrı işyerinde erkeklere yabancı uyruklu kadınların pazarlandıkları ve bu kadınların taksilerle düzenli olarak getirilip götürüldükleri belirlendi. Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin yaptıkları istihbarat çalışması sonucu üç ayrı işyerinde erkeklere yabancı uyruklu kadınların pazarlandıkları ve bu kadınların taksilerle düzenli olarak getirilip götürüldükleri belirlendi.

Eş zamanlı yapılan operasyonla fuhuş yaptıkları ileri sürülen 26´sı yabancı uyruklu 31 kadın, iş yerlerinde müşteri olarak bulunan 28 erkek ile `fuhşa teşvik etmek ve fuhuş için yer temin etmek´ suçlarından 14 olmak üzere toplam 73 kişi gözaltına alındı.

İşyerlerinde yapılan aramalarda ise bir ruhsatsız tabanca, tabancaya ait 8 fişek, 3 kuru sıkı tabanca, 172 gümrük kaçağı alkollü içki ele geçirildi. Ayrıca fuhuştan elde edildiği değerlendirilen 3 bin 885 TL ile 3 bin 405 dolara el konuldu. 73 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından Yalova Adliyesi´ne çıkartıldı.

reklam