Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Ülkü Ocakları eğitim atağı

0 22
Yalova Ülkü Ocakları eğitim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Pandemi sebebiyle eğitim faaliyetlerini sosyal medya üzerinden yürüten Yalova Ülkü Ocakları’nın bu haftaki konuğu Prof.Dr. Ahmet Taşağıl olacak.
Covid-19 sebebiyle kalabalık ve toplu faaliyetlerinden durmasından ötürü yüz yüze seminer programlarına ara veren Yalova Ülkü Ocakları eğitim faaliyetlerini sosyal medya üzerinden gerçekleştirmeye devam ediyor. İsteyen herkesin canlı yayınlara Yalova Ülkü Ocaklarının instagram adresinden katılabilirken, tekrarları da Youtube kanalında vatandaşın ilgisine ve hizmetine sunuluyor.
Yalova Ülkü Ocaklarının bu haftaki konuğu ise özellikle İslamiyet Öncesi Türk tarihininde önemli eserler ortaya koyan ve Türkiye’de bu konunun sayılı uzmanlarından, Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ahmet Taşağıl olacak. Taşağıl, 8 Ocak Cuma günü saat 19.00’da başlayacak yayında “Kültürel Hafıza ve Tarih Şuuru- Prof. Dr. Ahmet Kafesoğlu” konularında izleyenlere önemli bilgiler aktaracak.
Taşağıl Hoca’yı ağırlamaktan ötürü çok memnun olduklarını belirten Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, “Hocamız alanında Türkiye’nin en yetkin akademisyenlerinden. Konuk olacağı yayınla Yalovalı ülküdaşlarımıza, gençlerimize önemli bilgiler katacağından şüphem yok. Umuyorum yakın zamanda pandemi belasından kurtulduktan sonra hocamızı tekrar ağırlamak istiyoruz. Bütün Ülküdaşlarımızı bütün Yalovalıları Prof.Dr.Ahmet Taşağıl hocamızın konuk olacağı yayına bekliyoruz” dedi.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.