Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Merkez İlçe Yöneticisi İstifa etti

0 69

CHP Yalova Merkez İlçe Yönetim Kurulu Erkan Balıkçı, partisinden istifa ettiğini açıkladı ve Muharrem İnce’yi desteklediğini söyledi.

CHP Yalova’da parti kurması beklenen Muharrem İnce için bir istifa daha geldi. Merkez İlçe yöneticisi Erkan Balıkçı, sosyal medya hesabından istifasını duyurdu. Balıkçı, “Mızrak artık çuvala sığmıyor” başlığıyla paylaştığı istifa açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“CHP Yalova Merkez İlçe Yöneticiliği görevimden ve parti üyeliğimden; karşı durduğum düzenin kendi partimize de yayılmasından dolayı istifa etme kararı almış durumdayım.

İktidarın yaptığı yanlışlara sesini gür çıkaramayan, bize dokunmayan yılan bin yaşasın diyen, parti içi demokrasiyi ve Atatürk’ün adını silen. Vasıfsız verimsiz insanları sırf kendine sadık diye önemli mevkilere getiren bu düzenin içinde yer almak istemiyorum. Bu ülkede iktidarın da muhalefetin de değişmesi gerektiğini düşündüğüm için çare olarak Memleket Hareketi ve Muharrem İnceyi destekliyorum. Atatürk’ün gösterdiği yolda ve onun izinden yola devam ediyorum. Saygılarımla”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.