Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Dijital İçerik Projesi hazırlandı

0 16

İl Milli Eğitimi Müdürlüğü bünyesinde yürütülen dijital içerik üretimi projesi kapsamında 5. sınıf Fen Bilimleri çalışma kitabı ve 6. Sınıf Matematik çalışma kitabı hazırlandı.

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü programlar ve öğretim materyalleri bünyesinde çalışma kitapları ve dijital içerik üretimi projesinde Yalova’da 5. sınıf Fen Bilimleri çalışma kitabı ve 6. Sınıf Matematik çalışma kitabı hazırlandı. İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’a sunularak, Bakanlığa yollamak için hazır hale getirildi.

Yapılan bu çalışmalarda Yalova’da görevli Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulu Matematik Öğretmeni Yeşim Aydın, Şehit Abdülhamit Kaya İmam Hatip Ortaokulu Matematik Öğretmeni Fatih Özkan, Abdülhamid Han Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Evrim Arslan, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Hakan Arslan gönüllü olarak yazarlık görevini yerine getirdi.

İl Millî Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, yaşanan salgın sürecinde eğitim öğretim faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürüten ve aynı zamanda özveriyle çalışıp yerel ve kültürel değerlerin kullanıldığı iki kitap hazırlayarak, eğitime önemli katkılar sundukları için öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.