reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yalova Deresi temizleniyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yalova Deresi temizleniyor
reklam

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü (DLH) ekipleri Yalova deresi yatağı temizlik çalışmalarına başladı.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte dere yataklarında temizlik çalışmalarına ağırlık veren Yalova Belediyesi DLH ile birlikte Yalova deresi üzerinde temizlik çalışmalarına başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşların mağdur olmaması için süratli bir şekilde tamamlanması talimatını verdi.

Çalışmanın 20 gün içerisinde tamamlanmasını hedeflediklerini belirten Başkan Salman; “Her yıl yaz aylarının gelmesiyle birlikte dere yataklarında ıslah ve temizlik çalışması gerçekleştiriyoruz. Gerek bizim tespitlerimiz gerekse vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğümüzün koordinesiyle DLH ile işbirliği yaparak temizlik çalışmalarına başladık. Çalışmanın 20 gün içinde tamamlanmasını planlıyoruz. Bu süre zarfında Fatih Caddesi üzerinde bulunan köprü ile postane köprüsü arasında çalışmalar sürecek. Bunun yanı sıra diğer derelerde ise ekiplerimiz rutin çalışmalarına devam ediyor” dedi.

reklam