Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Belediyesi’ne 2 yeni araç

0 11

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Belediyesi kendi öz kaynaklarıyla araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Büyük süpürge araçlarının giremediği sokaklarda kullanılmak üzere 2 adet hidrostatik vakumlu kompakt süpürge makinası Yalova sokaklarında çalışmaya başladı.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, yeni gelen araçları Başkan Yardımcısı Bahattin Erbay ve belediye ekipleri ile birlikte inceledi. 

- Reklam -

“Araçlarımız Yalova’mıza Hayırlı Olsun”

“Dünden bugüne Yalova’mızı gözle görülür ölçüde değiştirmeye devam ediyoruz” diyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Büyüyen ve gelişen Yalova’mıza daha da kaliteli işler çıkarmak adına araç filomuzu modernize ediyoruz. 2 adet hidrostatik vakumlu kompakt süpürge makinalarının ilk kontrollerini ekibimle birlikte gerçekleştirdik. Belediyemizin öz kaynaklarıyla almış olduğumuz bu araçlar ile meydan, park bahçe ve büyük araçların giremediği tüm ara sokaklarda temizlik hizmeti vereceğiz. Ayrıca basınçlı yıkama ünitesi ile acil durumlarda lokal yıkama ve dezenfekte çalışmalarını da alternatif olarak bu makineler ile sağlayacağız. 2’si Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan hibe olmak üzere toplam 10 araç filomuza eklendi. Kısa süre içerisinde 3 damperli kamyon, 2 adet cep takı ve 1 adet yol süpürge kamyonunun da teslimatları bekliyoruz. Araçlarımız Yalova’mıza hayırlı olsun” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More