Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Belediyesi temizlik filosu 29 araca ulaştı

0 24

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un göreve geldiği günden bugüne kadar Yalova Belediyesi araç filosunu yenilemeye devam ediyor.

Yalova Belediyesi kendi öz kaynaklarını kullanarak Temizlik İşleri Müdürlüğü ile müdürlüğe bağlı Park Bahçeler Biriminin hizmet araç sayısı yeni envantere katılan 3 damperli kamyon, 2 adet mini damper çöp taksi ile 29’a ulaştı. Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler Birimi yenilenen ek hizmet binasında gerçekleşen araç tanıtımına Başkan Vekili Tutuk’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Bahaddin Erbay’da katıldı. Temizlik İşleri Müdürü Sedat Çil, Yalova Belediyesi envanterine katılan araçlar hakkında Başkan Vekili Tutuk’a bilgiler verdi.

29 araca ulaşarak hizmet kalitemizi daha ilerilere taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz diyen Başkan Vekili Tutuk; “Kiralama dönemini geride bırakıp kendi araçlarımıza sahip olarak hizmet kalitemizi yükseltmeyi sürdürüyoruz. Doğanın bizlere sunduğu renkleri kentimizin estetiği ile buluşturan Temizlik İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimimizin, envanterine kattığımız 3 damperli kamyon ve 2 adet mini damperli çöp taksi ile araç sayımız 29’a ulaştı. Ayrıca araçların yanı sıra saha personellerimize de yeni envanterler kazandırdık” dedi.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.