Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Belediyesi araç filosunu genişletiyor

0 26

Yalova Belediyesi, şehrin ihtiyaçları doğrultusunda araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen kentin gereksinimlerini yakından gözlemleyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk, vatandaşların hizmeti daha hızlı alabilmesi, personellerin ise daha kaliteli ve verimli işlere imza atabilmesi için belediyeyi modernize ediyor.

Geçtiğimiz aylar içinde hem hibe hem de belediyenin kendi öz kaynaklarını kullanarak Temizlik İşleri Müdürlüğüne birçok aracın kazandırılmasını sağlayarak vatandaşların yüzünü güldüren Başkan Vekili Tutuk, bu seferde kentin altyapısının geliştirilmesi konusunda adeta reform yapan Yalova Belediyesi’nin, Fen İşleri Müdürlüğü’nün kendine yetebilmesi adına araç filosunu genişletti. Toplam 7 araçtan oluşan 1 ekskavatör, 1 yama silindiri, 1 arazi ve 1 hizmet aracı ve 3 kamyonet Yalova Belediyesi araç filosuna katıldı.

Belediyemize kazandırdığımız yeni araçların şehrimize hayırlı olması dileklerini ileten Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Sunduğumuz hizmetlerle her geçen gün gelişen kentimize daha iyi hizmet verebilmek adına araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün gücüne güç katacak olan 1 ekskavatör, 1 yama silindiri, 1 arazi ve 1 hizmet aracı ile 3 kamyonet filomuza katıldı. Daha öncede Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün araç filosunu kendi öz kaynaklarımızı kullanarak genişletmiştik. Araçlarımız şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.