Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova, 2020’ye hazır

0 435

Yalova Belediyesi tarafından 2020’ye sayılı günler kala şehir, rengârenk hale getirildi. Yılbaşı öncesi kentin cadde ve sokakları çeşitli süslemeler ve ışıklarla donatıldı. Yeni yıl coşkusu sokaklara taşındı ve ışıl ışıl görüntüler ortaya çıktı.

Stadyum Caddesi, Gazipaşa Caddesi, Kent Müzesi ve çevresinde kentin estetiğine uygun hazırlanan süslemeler vatandaşların beğenisini kazandı.

Yılbaşı Temalı Süslemelerimizle Cadde ve Sokaklarımızı Renklendirdik

Konu ile ilgili açıklama yapan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç; “Yeni yıla merhaba dememize sayılı günler kala kentimizi yılbaşı konseptine uygun hale getirdik. Belediyemiz ekipleri tarafından cadde ve sokaklarımız rengarenk süslendi. Işıklı çalışmalarımızla birlikte yeni yılın getirdiği coşkuyu sokaklara taşıdık. Yaptığımız ışıklı süslemelerle vatandaşlarımızdan olumlu dönüşler alıyoruz. 2019 yılı iyisiyle, kötüsüyle bitmek üzere. 2020 yılında Sevginin Başkenti Yalova’mızda yaşayan her vatandaşımız için mükemmel bir yıl olmasını ümit ediyorum. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.