reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Verdikleri önergeyi ağaca astılar!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Verdikleri önergeyi ağaca astılar!
reklam

Memleket Partisi Genel Başkan yardımcıları  Özcan Özel, Mehmet Ali Çelebi ve Hüseyin Avni Aksoy 10 bin dolar alan siyasetçi ve saraydan para alan kişinin tespit edilmesi için TBMM’ye verdikleri ‘Araştırma Komisyonu Kurulsun’ önergesini hiç imza atılmayınca  meclis bahçesindeki ağaca asarak çağrıda bulundu.

Çelebi, Aksoy ve Özel’in geçtiğimiz hafta verdiği önerge ne iktidar ne de muhalefet partilerinden destek buldu. Üç milletvekili bunun üzerine önergeyi meclis bahçesindeki ağaca astı. O anları  Yalova Milletvekili Özcan Özel sosyal medya hesabından paylaştı.

Özel, “10 bin dolar alan siyasetçiyi bulmak, Saraydan destekli olduğu iddaa edilen partileri belirlemek için gelin Meclis Araştırma Komisyonu kuralım diyoruz ve önergeye ilk imzaları biz atıyoruz. 1 haftadır Milletvekillerinden ne imza desteği nede sözlü destek var. Memleket Partisi Milletvekilleri olarak Önergemizi görünür bir yere meclis bahçesinde ki ağaca astık ve yanına imza için bir kalem bıraktık. Mafyadan para alanda saraydan para alıp parti kuran da ahlaksızdır! Hodri Meydan!” dedi.

 

reklam