reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Ünlem Üstel’den iyi haber

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ünlem Üstel’den iyi haber
reklam

Dün gerçekleştirdiği seçmen ziyaretleri esnasında fenalaşarak hastaneye kaldırılan İyi Parti Yalova İl Başkanı Ünlem Üstel, Kocaeli’nde acilen ameliyata alındı. Sevilen siyasetçi, ameliyatın ardından yoğun bakımda müşahade altına alındı

Yalova’da siyaset dünyasını sarsan haber akşam saatlerinde geldi. İyi Parti Yalova İl Başkanı Ünlem Üstel, akşam saatlerinde gerçekleştirdiği seçmen ziyaretleri esnasında bir çay ocağında fenalaştı. Acilen Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Üstel’in beyninde pıhtı attığı tespit edildi.

Yakınları, sevenleri ve partililer hastaneye akın ederken sevilen siyasetçi ameliyat edilmek için Kocaeli Medical Park Hastanesi’ne sevkedildi. Burada beyin anjiyosu yapılan Üstel, ameliyatın ardından yoğun bakımda müşahade altına alındı. 72 saat boyunca kontrol altında tutulacak Üstel’in bilincinin açıldığı ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Yalova’nın sevilen işadamlarından ve siyasetçilerinden olan Ünlem Üstel, daha önce MHP’den milletvekili adayı olmuş, ardından İyi Parti saflarına katılarak partinin kurucu il başkanı görevini almıştı.

 

reklam