Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ünlü manken: Yalova’da evimiz yıkıldı

0 171

2016 Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu önceki gün City’s Nişantaşı çıkışı objektiflere takıldı. Şu sıralar oyunculuk dersleri de alan model, 22 yıl önce yıkıcı Marmara Depremi’nde Yalova’daki evlerinin yıkıldığını açıklayıp, halen panik atak yaşadığını söyledi.

Deprem gerçeğinin hayatında önemli bir yer tuttuğunu ve İzmir depremi sonrası enkaz altından çıkanları gözyaşlarıyla izlediğini anlatan İskenderoğlu, “Depremde çok üzüldüm. 1999 depreminde Yalova’da olduğum için gerçi çok küçüktüm ama ailemde etkilerini büyürken gördüm. Beni çok etkiliyor böyle şeyler. Haberleri izlerken sürekli ağladım. Evimiz Yalova’da idi ancak biz depremden bir gün önce dışarı çıkmıştık, tabii evimiz falan yıkıldı. O yüzden deprem konusunda çok hassasım. Şimdi İstanbul depremi gelecek. Sallanmaya başlayınca panik atak oluyorum” diye konuştu.

Buse İskenderoğlu kimdir?

İskenderoğlu, 1997 yılında Yalova’da dünyaya geldi. Henüz 2 yaşında 1999 depremine yakalandı, evleri yıkıldığı için ailesiyle birlikte Bursa’ya taşındı. Anne ve babası henüz o küçük yaşlarındayken ayrıldı. Annesi ikinci bir evlilik gerçekleştirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden İskenderoğlu, modellik yapıyor. İskenderoğlu, aynı zamanda Show TV’de sunuculuğa devam ediyor.

Kaynak: Snob Magazin

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.