reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Umut Güçlü’den belediyeye sert eleştiriler

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Umut Güçlü’den belediyeye sert eleştiriler
reklam

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı sert sözlerle eleştirdi. Güçlü, “Bu belediye yönetimi Yalova’ya yakışmıyor” dedi.

Ak Parti’den Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın son dönemdeki sözlerine eleştiriyle cevap geldi. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, yaptığı açıklamada, “Belediye yönetimine veremediği hizmetler ve gerçekleştiremediği vaatleri sorulduğunda adeta konudan bihabercesine ya alakasız cevaplar veriyor, ya da gündemi değiştirmeye yönelik cambazlıklarla kendi yapmadığı hizmetleri sahipleniyor” dedi. Salman’ın yapmadığı hizmetleri örnek verdiğini kaydeden Güçlü, şöyle devam etti:

“Herkes biliyor ki Dörtyol’a viyadük devlet tarafından yapıldı, “Belediye ben yaptım” dedi. Önceki belediye yönetimi bir hemşehri derneğine arsasını tahsis etti, bir ilin ilçe belediye başkanı derneğin binasını yaptı, bu belediye “Bunu ben yaptım” dedi. Karayolları üst geçit yapacak, belediye “biz yapıyoruz”

Roman Mahallesi’nde yapılacak kentsel dönüşüm projesinden vazgeçildiğini, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nün çekirdekle mücadele projesine belediyenin sahip çıktığını ifade eden Umut Güçlü, “Satma değil, yağma zamanı dediniz. Park alanlarını, belediye hizmet alanlarını, sosyal tesis alanlarını dahi sattınız. Bir metrekare yer üretmeden. Yapamayacağınız otuzun üzerinde proje yazdınız seçim dergilerinize. Nerede bu projeleriniz” dedi.

reklam